stránky Základní školy a mateřské školy nám. Jiřího z Lobkovic 22/121, Praha 3
 

Nabídka – Livestreamované tréninky a tréninky na Youtube

Organizace Floorball Academy působí na naší škole již třetím rokem. Pro všechny děti, které navštěvují ZŠ Perunova si připravila livestreamované tréninky. Tréninky jsou koncipovány tak, aby si každý účastník mohl užívat radost z pohybu a kontakt s kamarády i za současné situace, která dětem nikterak neprospívá. Tréninky jsou uzpůsobeny jakýmkoliv podmínkám, tudíž postačí malinký prostor kolem sebe a jako vybavení k tréninku poslouží předměty, které běžně najdete v jakékoliv domácnosti.  Navštěvovat můžete online florbalové tréninky nebo tréninky GYM Academy, které jsou zaměřeny na všesportovní rozvoj dětí. Veškeré tréninky můžete navštěvovat bezplatně. K přihlášení na livestreamované tréninky budete potřebovat pouze emailovou adresu Gmail. Rozpis tréninků naleznete níže:

 

  • Středa (Floorball Academy – Florbal)

 

 

  • Čtvrtek (GYM Academy – Všesportovní rozvoj)

 

 

  • Pátek  (Floorball Academy – Florbal)

 

 

Pokud by děti chtěli zlepšovat své florbalové a sportovní dovednosti i mimo livestreamované tréninky, můžete využít 10-dílné série Home Academy. Jedná se o edici předtočených tréninků na Youtube, které si děti mohou kdykoliv pustit kdykoliv a kolikrát chtějí. Všechny díly můžete najít níže nebo na tomto odkazu (sekce Seznam tréninků Home Academy).

 

 

Pokud hledáte způsob, jak dětem poskytnout radost z pohybu i během současné pandemie, neváhejte bezplatně využít veškerých materiálů Floorball a GYM Academy.

V případě jakýchkoliv dotazů, se neváhejte obrátit na e-mail info@floorballacademy.cz nebo tel. číslo: +420 775 073 860.